Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instruktor terapii zajęciowej

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej "Feniks" w Skoczowie Warsztat Terapii Zajęciowej

3 250 brutto / mies.
  • Sportowa 13, Skoczów
    Skoczów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sportowa 13

Skoczów

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych zgodnie z indywidualnymi planami wsparcia

  • prowadzenie dokumentacji z prowadzonych przez siebie zajęć

  • zapewnienie profesjonalnego poziomu zajęć dostosowanego do potrzeb i możliwości mieszkańca a także tworzenie dobrej atmosfery wzajemnej współpracy

  • obowiązkowe uczestnictwo w życiu kulturalnym, rekreacyjnym, społecznym mieszkańca tj. we wszystkich organizowanych wycieczkach, imprezach, turnusach rehabilitacyjnych itp.

Nasze wymagania

  • Poziom wykształcenia: średnie – policealne w kierunku terapii zajęciowej lub wyższe pedagogiczne o kierunku: arteterapia albo oligofrenopedagogika albo animacja społeczno-kulturalna

  • Umiejętności: zdolności manualne, artystyczne, kreatywne organizowanie czasu wolnego, empatia w stosunku do osób z niepełnosprawnością intelektualną, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kultura osobista

  • książeczka sanitarna

To oferujemy

Miejsce wykonywania pracy:

- Powiatowy Dom Pomocy Społecznej „Feniks” w Skoczowie, ul. Sportowa 13, 43-430 Skoczów

Wymiar czasu pracy:

1 etat

Rodzaj umowy:

umowa o pracę na czas określony

Rozkład czasu pracy:

poniedziałek-piątek w godz. 8.00-16.00

Wynagrodzenie:

od 3250 zł (płaca zasadnicza brutto miesięcznie)

Strona internetowa pracodawcy

www.feniks.skoczow.pl

Forma kontaktu z pracodawcą

  • kontakt osobisty w godz. 7-15, po uprzednim umówieniu

  • kontakt telefoniczny

  • oferty należy przesłać pocztą elektroniczną za pomocą przycisku aplikowania