Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instruktor / Trener Pływania

123 PŁYWAMY sp. z o.o.

40,0080,00 brutto / godz.
  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i prowadzenie zajęć zgodnie z zasadami pracy w 123 Pływamy

  • Odpowiedzialność i dbałość o powierzony sprzęt.

  • Codzienna, bieżąca administracja.

  • Udział w szkoleniach i spotkaniach cyklicznych.

  • Reprezentowanie firmy na lokalnym terenie.

Nasze wymagania

  • Kandydat powinien cechować się:

  • Pasją do pływania i chęcią dzielenia się nią.

  • Odpowiednim przygotowaniem merytorycznym popartym doświadczeniem w nauczaniu i (lub) treningu pływackim.

  • Pogodnym usposobieniem, dla którego praca z kursantem to przyjemność.

  • Chęcią nawiązania długofalowej, partnerskiej współpracy w przyjaznej atmosferze.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premiowe

  • Bazę kursantów

  • Możliwość awansu

  • Dużą samodzielność – prowadzenie zajęć według własnego konspektu

  • Rozwój zawodowy i osobisty poprzez udział w szkoleniach i wymianę doświadczeń

  • Nowoczesne narzędzia pracy - sprzęt treningowy dla dzieci i dorosłych marki Finis

  • Narzędzie do motywacji

  • Autorski system nauczania

  • Wsparcie merytoryczne oraz prawne

  • Identyfikacja ze szkołą - koszulki, czepki,

  • Zatrudnienie na umowę – zlecenie lub B2B

  • Miłą atmosferę /spotkania integracyjne i świąteczne

O nas

Klub i szkoła pływania 123 Pływamy działa od 2014 roku i jest najbardziej dynamicznie rozwijająca się i najwyżej *ocenianą warszawską, szkołą pływania, (*według opinii ponad 400 kursantów oraz 3 niezależnych portali).

W związku planowanym uruchamianiem kolejnych krajowych oddziałów oraz poszerzaniem oferty, poszukujemy kandydatów na stanowisko Instruktora lub Trenera pływania na terenie całej Polski.