Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do COGITO NETWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Architektów 11, 35-082 Rzeszów (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Instruktor Zajęć Edukacyjnych z klockami LEGO

COGITO NETWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa o pracę
2 9003 400 brutto / mies.
umowa zlecenie
23,0040,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
2 5003 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć edukacyjnych Edukido w szkołach i przedszkolach

  • Prace porządkowe w magazynie

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zajęciami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z dziećmi (wymagane)

  • mobilność (prawo jazdy, samochód)

  • znajomość klocków Lego

  • odpowiedzialność i rzetelność

  • samodzielność i kreatywność w organizacji swojej pracy

  • chęć nauki i podnoszenia swoich umiejętności

  • cierpliwość i poczucie humoru

To oferujemy

  • różne formy zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę lub kontrakt b2b

  • jasne i przejrzyste warunki wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • dostęp do obszernej bazy wiedzy (scenariusze zajęć, wytyczne, materiały dydaktyczne etc)

  • świetną atmosferę i dużą samodzielność w pracy

  • szkolenia oraz stałe wsparcie merytoryczne

  • Benefity

  • firmowa biblioteka

Edukido to unikatowe pozalekcyjne zajęcia edukacyjne dla dzieci ze szkół i przedszkoli. Budując konstrukcje z klocków LEGO uczymy dzieci jak działa świat wokół nas. Na Podkarpaciu prowadzimy nasze warsztaty już 5 sezon. Cały czas powiększamy bazę naszych zajęć i docieramy do nowych placówek.

Szukamy osób, które lubią pracę dzieci i umieją się z przy tym dobrze bawić. Są pogodne i pozytywnie nastawione. Polujemy na ludzi z duszą animatora, którzy są ciekawi świata, lubią się uczyć, eksperymentować i dzielić się wiedza w interesujący sposób. Jeśli jesteś taką osobą – napisz do nas! :)

Przewiń do profilu firmy