Oferta pracy

Media Planner (TV + Online)

Wavemaker Sp. z o.o.

Plac Konesera 11

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i implementacja kampanii online i offline (TV)

  • Monitorowanie przebiegu kampanii oraz kontrola kosztów kampanii i realizacji założonych wskaźników, wskaźników, raportowanie rozbieżności i proponowanie rozwiązań

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji dla klienta oraz na potrzeby wewnętrzne

  • Udział w tworzeniu strategii komunikacyjnych dla klienta

  • Udział w przygotowywaniu projektów nowo biznesowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji mediowej/branży komunikacji marketingowej

  • Znajomość rynku mediów oraz doświadczenie w pracy mediowej w obszarze offline i online

  • Znajomość narzędzi używanych do optymalizacji, monitorowania i raportowania kampanii

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela (korzystanie z tabeli przestawnej, funkcji: wyszukaj pionowo, filtrowanie, sortowanie itp.).

To oferujemy

  • Ambitną pracę w największej agencji mediowej w Polsce na międzynarodowych klientach

  • Jasno określoną ścieżkę kariery

  • Naukę mediów i rozwój w dynamicznym środowisku komunikacji marketingowej

  • Model pracy hybrydowej (nasze nowe biuro znajduje się w Centrum Praskim Koneser)

  • Opiekę medyczną (Medicover)

  • Kartę Multisport lub kafeterię Medicover Benefits

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • platforma benefitowa