Logo Pracuj.pl

Integration Engineer

Simplicity RecruitmentO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowy producent systemów ERP, przechodzący z usługi On-premise na rozwiązanie chmurowe. W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz projektem migracji poszukujemy osoby na stanowisko Integration Engineer. Osoba na tym stanowisku, korzystając z najnowszych narzędzi I technologii będzie integrować dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • C#

  • Java

  • ABL

Twój zakres obowiązków

  • Integracja specjalnych rozwiązań naszego klienta z systemami klientów zewnętrznych
  • Wsparcie zdalnych konsultantów w realizacji usług doradczych
  • Rozszerzanie istniejących rozwiązań w zakresie oprogramowania, aby spełnić wymagania klientów
  • Aktywne dążenie do optymalizacji procesów integracyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne)
  • Znajomość co najmniej jednego nowoczesnego języka programowania (np. C#, Java, ABL)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana podstawowa znajomość niemieckiego)
  • Otwartość na wyjazd do siedziby firmy w Niemczech w ramach onboradingu

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę zatrudnienia
  • Pakiet benefitów do wyboru
  • Pracę w 100 % zdalną oraz wszelkie niezbędne narzędzia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • budżet benefitowy

Integration Engineer, śląskie