Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Intercompany Accountant with German

Devire

6 2009 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży high-tech, oferującej rozwiązania dla obrabiarek i elektroniki, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Intercompany Accountant z językiem Niemieckim

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych

  • weryfikacja faktur w czytniku faktur

  • księgowanie faktur z zamówieniem w SAP

  • księgowanie faktur bez zamówienia w SAP

  • kontrola obiegu dokumentów w ramach wewnętrznej kontroli w SAP i dedykowanych transakcji

  • uzgodnienia i potwierdzanie sald

  • spółek w SAPie

  • spółek bez SAPa

  • przygotowywanie i księgowanie płatności w ramach Nettingu

  • kontrola sald wewnętrznych dostawców i zapewnienie terminowych rozliczeń

  • rozwiązywanie problemów wynikających z rozliczeń pomiędzy spółkami

  • kontakt głównie mailowy z klientem wewnętrznym (spółkami TRUMPF oraz innymi działami biznesu) w języku angielskim/niemieckim

  • inne w ramach procesu Intercompany

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy w księgowości (zarówno AP jak i AR lub Intercompany);

  • Język angielski i niemiecki na poziomie upper-indermediate (min. B2 a najlepiej C1);

  • Dobra znajomość MS Officel

  • Silne umiejętności współpracy i pracy w zespole, zdolność do zarządzania zmianami

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia pozapłacowe (m.in. premie kwartalne)

  • Możliwość pracy zdalnej, dostęp do multikarafeterii, lekcje językowe;

  • Biuro w dogodnej lokalizacji (Warszawa Ochota);

  • Szkolenia wewnętrzne i ogromna możliwość dalszego rozwoju ?

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy