Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Intercompany Controller

Devire

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy skandynawskiej z siedzibą w Szczecinie, poszukujemy obecnie Intercompany Controllera, który ustandaryzuje obszar Intercompany w SSC.

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie globalnej konfiguracji procesów Intercompany

  • Centralizacja i standaryzacja procesów

  • Planowanie, prowadzenie i wspieranie migracji procesów Intercompany do SSC

  • Tworzenie zasad cross-country netting i konsolidacja informacji

  • Ciągłe usprawnianie procesów

  • Definiowanie i aktualizowanie KPI dla zespołu

  • Zapewnienie wykonywania codziennych operacji zgodnie z ustalonymi SLA

  • Kontakt z jednostkami i innymi działami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie i wiedza z obszaru standaryzacji procesów Intercompany

  • Znajomość standardów księgowości

  • Wiedza z obszaru cen transferowych i konsolidacji

  • Wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość/Ekonomia)

  • Płynna znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Znajomość MS Excel i systemu ERP

Pracodawca oferuje

  • Możliwość rozwoju w kierunku managerskim lub eksperckim

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku

  • Tworzenie nowego stanowiska i działu

  • Udział w ciekawych projektach RPA

  • Praca w trybie zdalnym, z okazjonalnymi wizytami w biurze w Szczecinie

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy