Interim Finance Manager

  • Legnica, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 04.01.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 03.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Legnica 32176/001

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Interim Finance Director. Kilkumiesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny okres. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za zarządzanie kilkuosobowym działem księgowości oraz kontrolingu, strategiczne zarządzanie finansami zakładu oraz szczegółowe raportowanie do grupy.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o globalnym zasięgu działania. Polski zakład produkcyjny zlokalizowany jest w okolicy Legnicy.

    Opis stanowiska

    • Zarządzanie pracą całego pionu finansowego jak i jego rozwijanie (kontroling oraz księgowość);
    • Współtworzenie i realizacja strategii finansowej spółki;
    • Nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych;
    • Zapewnienie prawidłowego i terminowego rozliczenia podatkowego;
    • Miesięczne raportowanie wyników;
    • Tworzenie analiz finansowych i analiz rentowności prowadzonych inwestycji wraz z rekomendacją konkretnych działań;
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami, inwestorami, prawnikami i innymi podmiotami zewnętrznymi;
    • Zarządzanie płynnością finansową spółki.

    Profil kandydata

    • Co najmniej 5 lat doświadczenia w finansach na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Mile widziane doświadczenie w projektach interimowych;
    • Bardzo dobra znajomość systemów ERP;
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, gotowość do podjęcia odpowiedzialności za zarządzanie zespołem.

    Oferujemy

    • Atrakcyjną pracę w firmie będącej w fazie szybkiego wzrostu;
    • Możliwość uczestniczenia w interesującym projekcie;
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców