Oferta pracy

Interim IT Project Manager

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • ekspert
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

zatrudnienie w ramach umowy B2B

Zadania:

Etap I

- opracowanie wymagań funkcjonalnych systemu ERP,

- udział w przygotowaniu dokumentacji przetargowej.

Etap II

- kierowanie projektem wyboru i wdrożenia systemu ERP,

- analiza procesów realizowanych w organizacji,

- koordynowanie prac analizy przedwdrożeniowej,

- planowanie zasobów niezbędnych do realizacji projektu,

- powołanie zespołu projektowego,

- odpowiedzialność za kompleksowe wdrożenie systemu ERP w organizacji,

- planowanie i monitorowanie harmonogramu i budżetu projektu,

- nadzorowanie i raportowanie postępu prac w projekcie,

- zarządzanie ryzykiem projektu,

- prowadzenie dokumentacji projektowej,

- dbanie o sprawną komunikację w zespole projektowym,

- zapewnienie jakości projektu w ramach ustalonych założeń,

- współpraca z klientem wewnętrznym i osobami trzecimi.

Nasze wymagania

  • - minimum 5 lat doświadczenia przy wdrażaniu systemów ERP (Enterprise Resource Planning) – warunek konieczny,

  • - kierowanie minimum dwoma wdrożeniami systemów klasy ERP w podmiotach zatrudniających co najmniej 250 pracowników, - przy czym wdrożenia te dotyczyły co najmniej dwóch różnych systemów ERP,

  • - minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych,

  • - praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami,

  • - certyfikacja w obszarze zarządzania projektami (preferowane - PMP, PRINCE2, AgilePM),

  • - odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • - samodzielność oraz wysoko rozwinięta umiejętność komunikacyjna,

  • - doskonała orientacja na klienta,

  • - umiejętność identyfikowania i rozwiązywania konfliktów,

  • - wytrwałość w osiąganiu wyznaczonego celu.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to 12,5 tysiąca lokali - mieszkań i usługowych. Spółka posiada blisko 1100 budynków oraz ma udziały w niemal 700 wspólnotach mieszkaniowych.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to blisko 30 tysięcy osób, którzy zamieszkują w miejskim zasobie. To mniej więcej tyle co liczba mieszkańców Gibraltaru czy Republiki San Marino. Powierzchnia użytkowa wszystkich lokali przekracza kilometr kwadratowy.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych to ponad 300 pracowników będących do dyspozycji poznaniaków każdego dnia, którzy pracują w 7 biurach zlokalizowanych na terenie całego Poznania.

Przewiń do profilu firmy