Oferta pracy

Intern BHP

Philip Morris Polska S.A.

Inflancka 4c

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparciem specjalistów BHP i OŚ we wdrażaniu standardów BHP w naszej fabryce

  • Przeprowadzaniem analiz danych i wprowadzaniem wyników prac badawczych w zakresie rozwoju metod szkoleń i BHP

  • Przeprowadzaniem testów i kwalifikacji infrastruktury BHP i środków ochrony indywidualnej

  • Pomocą w organizacji szkoleń i warsztatów w zakresie przywództwa i bezpieczeństwa

  • Samodzielnym prowadzenie projektów w obrębie usprawniania procesów

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub świeżo upieczonym absolwentem (preferowane kierunki związane z BHP lub zarządzaniem produkcją)

  • Możesz przeznaczyć na staż minimum 30 godzin tygodniowo

  • Swobodnie posługujesz się Excelem

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności z zakresu analizy danych

  • Bardzo dobrze znasz język angielski (minimum poziom B2)

  • Potrafisz komunikować się i współpracować z różnymi osobami

  • Myślisz nieszablonowo, kreatywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów i usprawniania procesów

To oferujemy

  • Sześciomiesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń

  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji

  • Udział w atrakcyjnych projektach wewnątrz firmy

  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i rozwiązań

Poznaj nasze wartości:

  • Rewolucyjne zmiany: Jesteśmy odważni. Korzystając z nauki i technologii.

  • Rozwój bez limitów: Uczymy się każdego dnia. Tylko od nas zależy w którym kierunku się rozwijamy i kim się stajemy.

  • Tworzymy przyszłość: Jesteśmy niezależni. Każdy z nas ma wpływ na to jak żyjemy, pracujemy i zmieniamy świat na lepsze.

  • W zespole siła: Działamy jak jedna drużyna. Tylko dzięki współpracy osiągamy tak niesamowite efekty.

  • Solidne fundamenty: Czerpiemy z naszej historii. Bazując na ponad 140 letnim doświadczeniu lepiej odpowiadamy na potrzeby klientów i pracowników.

  • Siła różnorodności: Stawiamy na różnorodność. Dzięki temu, że każdy z nas jest inny osiągamy więcej istajemy się lepsi.

Twórz z nami historię

Cześć! Jesteśmy Philip Morris w Polsce i jesteśmy częścią Philip Morris International. Kiedy czytasz ten tekst my właśnie tworzymy historię – wdrażając nowe technologie budujemy przyszłość bez dymu tytoniowego.

Przewiń do profilu firmy