Oferta pracy

Intern Key Account Specialist

ACAISOFT POLAND Sp. z o.o.

1 446 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Puławska 182

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy tworzeniu materiałów sprzedażowych dla klientów i leadów.

  • Wspieranie Zespołu Liderów w działaniach sprzedażowych.

  • Wsparcie przy nadzorowaniu procesów sprzedażowych.

  • Współpraca z Zespołem Operacyjnym w celu optymalizacji efektywności sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Podstawowa wiedza zakresie sprzedaży i technik sprzedażowych.

  • Wysoki poziom sumienności i dbałości o szczegóły.

  • Pierwsze doświadczenie w podobnej pracy z pokrewnej branży.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1).

Mile widziane

  • Znajomość programów sprzedażowych

  • Pracy na komputerach apple

  • Kierunki: marketing i sprzedaż, sprzedaż, zarządzanie i pokrewne.

To oferujemy

  • Forma zatrudnienia: Umowa o staż

  • Czas trwania stażu: 10 tygodni - full time

  • Wynagrodzenie: 1446 brutto/miesięcznie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • program benefitów dla dzieci pracowników

Acaisoft specjalizuje się w tworzeniu, wdrażaniu i zarządzaniu aplikacjami opartymi na chmurze. Zajmujemy się również transformacją starszych rozwiązań do natywnych środowisk chmurowych.

Pracujemy przede wszystkim w oparciu o Kubernetes, ale nie stronimy od takich narzędzi jak AWS, Azure i GCP.Współpracujemy zarówno ze startupami, jak i dużymi klientami korporacyjnymi z USA i Europy.

Dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania począwszy od analizy biznesowej oraz ocenę projektów poprzez projektowanie, UI / UX, rozwój frontendu i backendu, po zarządzanie DevOpsowe w produkcji. Kompleksowo testujemy nasze oprogramowanie i dbamy, aby było skalowalne i łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu nasi Klienci mogą osiągać swoje cele oraz stale czerpać z niego korzyści.

Wierzymy, że podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami IT jest kluczem do sukcesu naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy