Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Intern/Stażysta w Departamencie Finansów

SEB

  • Żelazna 51/53, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa

SEB

Żelazna 51/53

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby z dobrymi umiejętnościami w zakresie zastosowania narzędzi IT, w tym arkuszy kalkulacyjnych. Osoba ta będzie zaangażowana między innymi w:

• proces budżetowania

• usprawnienie procesów finansowo-księgowych z zastosowaniem narzędzi IT

• wsparcie bieżących procesów finansowo-księgowych w różnych obszarach

Nasze wymagania

  • Studia wyższe na kierunku ekonomicznym lub ścisłym (minimum ukończony pierwszy stopień studiów)

  • Znajomość podstaw księgowości, rachunkowości zarządczej i budżetowania

  • Obsługa Ms Excel na poziomie zaawansowanym

  • Samodzielność i inicjatywa w zakresie zastosowania narzędzi IT do usprawniania procesów

  • Zainteresowanie pracą w sektorze bankowym

  • Zdolności analityczne

  • Samodzielność, terminowość, sumienność i dokładność

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w obszarze finansów

To oferujemy

  • Kilkumiesięczny staż na umowę-zlecenie od lipca 2022 r. (dokładna data do uzgodnienia)

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie procesów finansowo-księgowych oraz praktycznego zastosowania narzędzi IT w finansach

  • Przyjazne i etyczne międzynarodowe środowisko pracy

  • Elastyczne godziny i formy pracy (do uzgodnienia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

SEB

SEB jest jedną z największych nordyckich grup finansowych, obecną na globalnych rynkach już od ponad 160 lat. Jesteśmy wiodącym bankiem na rynku skandynawskim, posiadamy znaczącą pozycję w krajach nadbałtyckich, prowadzimy również działalność bankową w Niemczech, Niderlandach, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Zatrudniamy prawie 15 tysięcy osób. Bardzo dbamy o work – life balance naszych pracowników i zrównoważony rozwój.

W Polsce jesteśmy obecni jako oddział banku Skandinaviska Enskilda Banken AB S.A. Jesteśmy bankiem korporacyjnym, naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania finansowe dopasowane do ich potrzeb. Zakres naszych usług obejmuje między innymi zarządzanie płynnością, transakcje walutowe i finansowanie handlu.

Przewiń do profilu firmy