Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Internal Account Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vescom Sp. z o.o.Sp.K.

    Vescom Sp. z o.o. Sp. K. jest firmą świadczącą kompleksowe usługi IT: integracje, wdrożenia, projektowanie infrastruktury, dostawa, instalacja i testowanie sprzętu klasy enterprise. Od dwóch lat znajdujemy się w pierwszej trójce rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w woj. łódzkim wg rankingu Coface - Gazele Biznesu. Zostaliśmy również wyróżnieni nagrodą Innowacja Roku 2017 przez firmę Samsung.

    Głównymi partnerami biznesowymi Vescomu są: Dell EMC - posiadamy platynowe partnerstwo, którym mogą się pochwalić w Polsce tylko nieliczne firmy, oraz Samsung - posiadamy platynowe partnerstwo w dziedzinie urządzeń mobilnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    OPIS STANOWISKA:

    • opieka handlowo-doradcza nad klientami firmy w zakresie sprzętu i usług IT klasy enterprise,
    • przygotowywanie ofert handlowych i obsługa zamówień,
    • utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami firmy,
    • aktywna współpraca z partnerami biznesowymi firmy

    WYMAGANIA:

    • znajomość j. angielskiego minimalnie na poziomie średnio zaawansowanym,
    • znajomość trendów i pojęć obowiązujących w branży IT,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • dobra znajomość MS Excel,
    • wysoka kultura osobista,
    • zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,
    • 1 rok doświadczenia w sprzedaży w branży IT

    OFERUJEMY:

    • elastyczną formę zatrudnienia,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • szkolenia produktowe i handlowe,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vescom Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Vescom Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Łodzi przy ul. Cebertowicza 52. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.