Oferta pracy

Internal Audit Project Manager

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Grupy Kapitałowej z sektora produkcyjnego, poszukujemy doświadczonego, kompetentnego i zaangażowanego Kandydata na stanowisko Internal Audit Project Manager.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i wdrażanie programów poprawy efektywności jednostek biznesowych (m.in.: Sprzedaż, Zakupy, Produkcja, Logistyka);

  • Wdrażanie rekomendacji poaudytowych w jednostkach biznesowych;

  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych (project management) wsparcie w mapowaniu oraz optymalizacji procesów biznesowych;

  • Wdrażanie nowych modeli biznesowych w wyniku działań audytowych;

  • Analizowanie danych oraz przygotowywanie prezentacji dla osób na różnych szczeblach w organizacji;

  • Współpraca z poszczególnymi jednostkami biznesowymi w zakresie wprowadzania rekomendacji poaudytowych i rekomendowanie rozwiązań we wprowadzaniu zmian.

Wymagania pracodawcy

  • 4-5-letnie doświadczenia w pracy jako Project Manager w obszarach biznesowych: sprzedaż, obsługa posprzedażowa, łańcuch dostaw, logistyka, zakupy, produkcja itp.;

  • Kilkuletnie doświadczanie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych/ biznesowych, doskonaleniu operacji i procesów w sprzedaży, zakupach, produkcji, logistyce;

  • Praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami (Lean, Kaizen);

  • Umiejętność rekomendowania rozwiązań, dzielenia się wiedzą w kontekście wdrażania rekomendacji poaudytowych,

  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym - wyznaczania kierunków działania, prowadzenia zespołu przez zmiany;

  • Wysokie umiejętności w obszarze analizy, bardzo dobra umiejętność zarządzania projektami, wysoka samodzielność w działaniu, decyzyjność, wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy z ludźmi na różnych poziomach organizacji;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2/C1, mile widziana znajomość języka niemieckiego;

  • Biegła znajomość MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS Excel;

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat.B.

Pracodawca oferuje

  • Realna szansa na rozwój w międzynarodowej Grupie Kapitałowej z sektora produkcyjnego;

  • Możliwość wprowadzania zmian przyczyniających się do zwiększenia efektywności biznesowej, mitygacji ryzyka, jak również wzrostu rentowności biznesu;

  • Duża samodzielność w działaniu, poczucie wpływu na rzeczywistość biznesową, odpowiedzialność za kluczowe dla firmy inicjatywy;

  • Bardzo duża ekspozycja na biznes, współpraca z osobami na różnych szczeblach organizacji;

  • Praca w gronie ekspertów, z dużą wiedzą merytoryczną i wysokimi umiejętnościami miękkimi;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna