Oferta pracy

Internal Logistics Manager

Antal Engineering & Operations O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego klienta, firmy z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: /21/07/2020/RZ

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłową i efektywną realizacją procesów logistyki wewnętrznej;
  • budowę, rozwój i motywację zespołu;
  • planowanie pracy, podział obowiązków i zadań dla zespołu 60 pracowników;
  • rozpoznanie potrzeb i optymalizację procesów logistycznych w celu ciągłego podnoszenia wydajności i efektywności, wprowadzanie usprawnień;
  • optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej;
  • współpraca z innymi działami (działem Planowania, Zakupów i działem Operacyjnym);
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ oraz wewnętrznych procedur organizacji.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, wyższe kierunkowe będzie atutem;
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobra orientacja w zasadach gospodarki magazynowej i świadomości biznesowej;
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • mocno rozwinięte umiejętności komunikacyjnych, asertywność i umiejętność pracy w zespole i dla zespołu;
  • dobra znajomość MS Excel;
  • praktyczne stosowanie metod i narzędzi Lean.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji;
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym i ambitnym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy