Oferta pracy

Internal Sales Coordinator

Truvant Europe Sp. z o.o.

Przemysłowa 1

Sosnowiec-Pieńki

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie roli Single Point of Contact (SPOC) dla powierzonych klientów

  • Zarządzanie komunikacją pomiędzy klientem i innymi działami firmy

  • Kosztorysowanie i ofertowanie usług pakowania

  • Budżetowanie, analiza i prognozowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Silną orientację na klienta i wyniki

  • Umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym xls oraz analizy danych

  • Umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, wielokulturowym i nieustannie rozwijającym się przedsiębiorstwie w branży opakowaniowej

  • Udział w nowych inicjatywach i projektach

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje

  • A do tego atrakcyjny pakiet świadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • firmowa drużyna biegowa

Zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami

Nasza firma jest otwarta na różnorodność i zatrudnianie osób z niepełnosprawnością.

Realizujemy projekt: "No Barriers" - dedykowany zatrudnianiu osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na różne stanowiska pracy, zarówno w obszarze produkcji, jak i na stanowiska administracyjno – biurowe.

Podczas procesu rekrutacji dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać kandydatów oraz ich potrzeby.