International Administration Junior Specialist with French, German, Spanish, Italian, Dutch, Arabic, Czech or English

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-24
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-12-24)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CEE Experts Uszyński Sp. j.

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Social Media

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie
Numer referencyjny: Adm_Gda

Opis stanowiska:

  • Obsługa w obszarze administracji, księgowości, zakupów lub social media zagranicznych placówek firmy
  • Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami
  • Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j. obcym)
  • Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
  • Przyjmowanie zgłoszeń, wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j. obcym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, holenderski, arabski, czeski lub angielski - B2/C1
  • Dobra znajomość języka angielskiego - B1/B2 - dla kandydatów z innymi językami europejskimi
  • Dodatkowe doświadczenie w pracy z językami - mile widziane
  • Gotowość do ciągłego rozwoju

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podastawie umowy o pracę
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
  • Możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
  • Możliwość pracy na elastycznym grafiku, w niepełnym wymiarze godzin dla kandydatów z językiem niemieckim!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się