Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

International Business Development Manager

WHITEPRESS sp. z o.o.O firmie

10 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • bliska współpraca z Head of International Growth w zakresie planowania i realizacji ekspansji,

  • analizowanie nowych rynków pod kątem możliwości biznesowych i wejścia na dany rynek,

  • nadzór biznesowy nad wybranymi rynkami,

  • rekrutacja lokalnych zespołów, a dalej motywacja, kontrola i zarządzenie pracą tego zespołu,

  • kontrola i optymalizacja procesów biznesowych,

  • monitorowanie realizacji budżetu i harmonogramu projektu,

  • stała współpraca w ramach zespołu ekspansji zagranicznej,

  • uczestnictwo w imprezach branżowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży marketingu internetowego, mediowego lub/i IT,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poparta doświadczeniem w pracy w tym języku),

  • doświadczenie w otwieraniu lub zarządzaniu biznesem (lub jego częścią),

  • doświadczenie w budowaniu zespołu/zarządzaniu zespołem osób,

  • duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • mocna motywacja do rozwoju,

  • doświadczenia we współpracy z kontrahentami zagranicznymi.

Mile widziane

  • brałaś(eś) udział w rozwoju, ekspansji firmy, produktu na rynki zagraniczne,

  • znasz rynki marketingu internetowego (szczególnie content marketingu, SEO) w Polsce lub/i za granicą,

  • masz relacje z agencjami marketingowymi/wydawcami na rynkach zagranicznych.

To oferujemy

  • ogromną szansę na rozwój i realizację kariery w międzynarodowym środowisku,

  • udział w dynamicznym przedsięwzięciu, które już jest sukcesem na skalę europejską, i dużą szansą przekucia go na sukces światowy,

  • rzeczywisty wpływ na sposób i charakter realizacji działań,

  • pracę w zespole, który dowozi, motywuje, jest merytoryczny i kreatywny,

  • pracę w zespole, w którym panuje świetna atmosfera, nie ma nudy i panuje winning attitude,

  • dużą samodzielność, nastawienie na efekty, odpowiednie wsparcie,

  • utrzymanie work-life balance,

  • dodatkowe benefity,

  • bardzo, bardzo motywujące wynagrodzenie.

WHITEPRESS sp. z o.o.

WhitePress to odnoszący sukcesy start-up (choć już o ugruntowanej pozycji) działający w regionie CEE (już w PL, CZ, SK, HU, RO, UA, RU, BG, ale także UK, NL, DACH), specjalizujący się w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności w content marketingu i SEO. WhitePress poprzez swoją wiodącą na rynku platformę internetową typu marketplace, łączy agencje PR, ekspertów marketingu online, copywriterów i reklamodawców z właścicielami stron internetowych.

Niedawno WhitePress pozyskał nowych inwestorów branżowych i jest gotowy w rozpoczęciu kolejnego etapu rozwoju firmy z dużymi planami ekspansji globalnej. W 2019 roku zbudowaliśmy zespół international, który przez ostatnie dwa lata z sukcesem wszedł na 12 rynków zagranicznych. Teraz jesteśmy gotowi na ekspansję na kolejne kraje, również poza Europą i poszukujemy managera, który dołączy do zespołu ekspansji zagranicznej i pomoże wprowadzić nasz startup na kolejne, nowe rynki.

Przewiń do profilu firmy

Nie jesteśmy korporacją, raczej startupem. A przynajmniej tak lubimy o sobie myśleć. Jesteśmy wybuchową mieszanką humanistów i ścisłowców, która od kilku lat potrafi się dobrze dogadać. Mamy parcie, ale nie na szkło. Za to Ty możesz mieć. Wymagamy, ale nie jesteśmy upierdliwi. Mieliśmy owoce w firmie zanim to było modne. Mamy też kartę multisport, ekspres do kawy i inne bajery. Jeśli bez czegoś nie będziesz mógł żyć, daj nam znać, załatwimy to. O ile będzie to legalne ;)

Szukamy osoby, która w 100% zaangażuje się w projekt, zamieszkuje lub może zamieszkać w Bielsku-Białej, lub okolicach.

Podane wynagrodzenie (widełki płacowe 10000-25000) może dotyczyć pełnego kosztu wynagrodzenia w formie umowy o pracę lub w wartości netto przy rozliczeniu B2B.