Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

International Business Development Specialist with French

WHITEPRESS sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z wydawcami i blogerami na rynku francuskim, aby dokonali rejestracji na platformie WhitePress,

  • budowanie portfolio nowych klientów (agencje SEO i digital),

  • codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z potencjalnymi i obecnymi użytkownikami platformy,

  • obsługę kanałów social media (przy współpracy z grafikami i działem marketingu),

  • realizację wdrożonej strategii ekspansji na rynku międzynarodowym.

Nasze wymagania

  • język francuski to Twój jeden ze sposobów na swobodną komunikację,

  • lubisz ludzi, a ludzie lubią Ciebie,

  • jesteś komunikatywną i otwartą osobą,

  • lubisz mieć samodzielność w działaniu,

  • szukasz różnych źródeł do własnego rozwoju,

  • dodatkowo masz doświadczenie w branży marketingu internetowego i/lub IT.

To oferujemy

  • fajnie miejsce pracy, w fajnym biurze w Bielsku-Białej,

  • wybrana formę współpracy – UoP lub B2B,

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznej i nowoczesnej firmie,

  • zapewniamy doskonalenie wiedzy w zakresie mediów i content marketingu,

  • utrzymujemy work-life balance,

  • oferujemy ubezpieczenie na życie,

  • prywatna opieka medyczna LUX MED,

  • udział w programie poleceń pracowników,

  • dostęp do bogatej wiedzy biblioteki firmowej,

  • szkolenia i udział w konferencjach branżowych,

  • karnety na siłownie i basen,

  • słyniemy z pysznej, świeżo mielonej kawy bez limitów,

  • zapewniamy codzienne śniadania i pyszne owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

WhitePress to odnoszący sukcesy start-up (choć już o ugruntowanej pozycji) działający w regionie CEE (już w PL, CZ, SK, HU, RO, UA, RU, BG, ale także UK, NL, DACH), specjalizujący się w obszarze marketingu internetowego, a w szczególności w content marketingu i SEO. WhitePress poprzez swoją wiodącą na rynku platformę internetową typu marketplace, łączy agencje PR, ekspertów marketingu online, copywriterów i reklamodawców z właścicielami stron internetowych.

Niedawno WhitePress pozyskał nowych inwestorów branżowych i jest gotowy w rozpoczęciu kolejnego etapu rozwoju firmy z dużymi planami ekspansji globalnej. W 2019 roku zbudowaliśmy zespół international, który przez ostatnie dwa lata z sukcesem wszedł na 12 rynków zagranicznych. Teraz jesteśmy gotowi na ekspansję na kolejne kraje, również poza Europą i poszukujemy managera, który dołączy do zespołu ekspansji zagranicznej i pomoże wprowadzić nasz startup na kolejne, nowe rynki.

Przewiń do profilu firmy