Oferta pracy

International Category Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Menedżer

Firma o międzynarodowych korzeniach i silnie ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z rozwojem działu sprzedaży poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Analiza podległych rynków,
  • Monitorowanie aktywności w branży,
  • Budowanie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz czynny udział w jej wdrażaniu w celu wzrostu sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Współpraca z działem technicznym,
  • Określanie zadań i kierowanie zespołem międzynarodowym,
  • Koordynacja wprowadzania nowych produktów na wyznaczonych rynkach,
  • Kształtowanie polityki cenowej,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Współtworzenie ofert handlowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe handlowe lub inżynierskie,
  • Płynna znajomość języka angielskiego,
  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w firmie międzynarodowej,
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Zdolności negocjacyjne, strategiczne i komunikacyjne,
  • Determinacja, samodyscyplina,
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych.

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza techniczna w zakresie produkcji,
  • Znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego,
  • Doświadczenie w exporcie,
  • Doświadczenie z kierowaniu zespołem międzynarodowym.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej europejskim liderem w branży,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia zawodowego w zgranym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy