„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych 3R Sp. z o.o. Sp. k. (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883).”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

International Key Account Manager DE

3R Sp. z o.o. Sp.k.

6 500150 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 07 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych i wymagających klientów korporacyjnych na rynku niemieckim;

  • umiejętne wyszukiwanie kontaktów i wykonywanie połączeń do osób decyzyjnych w języku niemieckim;

  • systematyczny kontakt telefoniczny, wideokonferencje;

  • negocjowanie warunków współpracy;

  • raportowanie podejmowanych działań.

Nasze wymagania

  • umiejętność wyszukiwania potencjalnych klientów, nawiązywania i podtrzymania pierwszego telefonicznego kontaktu;

  • biegła znajomość (najlepiej native speaker, C2) języka niemieckiego, dodatkowo angielski będzie mile widziany;

  • TOP 3 wśród handlowców w dotychczasowych miejscach pracy B2C/B2B;

  • zaciętość i wytrwałość w dążeniu do celu;

  • wysoka inicjatywa i pomysłowość (kreatywne poszukiwanie rozwiązań);

  • systematyczność, samodyscyplina, determinacja w dążeniu do celu ( Jak nie drzwiami to oknem.. ).

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników : podstawa 6500zł + prowizja,

  • altanka + grill + pyszna kawa z ekspresu;

  • samodzielne odpowiedzialne stanowisko;

  • możliwość rozwoju osobistego i wdrażania własnych pomysłów;

  • spotkania integracyjne;

  • niezbędne narzędzia pracy ( komputer, telefon, laptop, dwa monitory itp.. );

  • wysokie możliwości zarabiania na prowizji: der Himmel ist die Grenze.

O nas

Witamy w firmie 3R.

Jesteśmy największym brokerem IT w Polsce, specjalizującym się w odkupie elektroniki, świadczymy usługi inwentaryzacji, audytu elektroniki, nadpisu, demagnetyzacji HDD oraz bezpiecznego niszczenia dysków twardych.

Obecnie szukamy handlowców z doświadczeniem z językiem niemieckim