International Key Account Manager

VSoft S.A.

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w Polsce i za granicą (B2B) poprzez aktywne działania handlowe

  • Utrzymywanie relacji, wsparcie oraz rozwój współpracy z obecnymi Klientami

  • Zarządzanie procesem sprzedaży: przygotowywanie, koordynowanie i wdrażanie ofert sprzedaży i umów biznesowych

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

  • Prowadzenie prezentacji produktu VSoft Mobile Workforce i szkoleń produktowych dla Klientów

  • Budowanie świadomości marki, m.in. poprzez własne, aktywne działania, udział w branżowych targach w tym międzynarodowych

  • Wparcie dla działań marketingowych

  • Analiza trendów rynkowych (Product Discovery) – działań konkurencji, potrzeb Klientów

  • Współpraca z kierownictwem, zespołami sprzedaży, marketingu i rozwoju produktu

Nasze wymagania

Mile widziane

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów (mile widziana sprzedaż produktów IT)

  • Możesz pochwalić się sukcesami sprzedażowymi, również na arenie międzynarodowej

  • Łatwo nawiązujesz i budujesz długotrwałe relacje biznesowe

  • Cechują Cię umiejętności analityczne, negocjacyjne oraz kreatywność

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • Potrafisz sprawnie obsługiwać MS Office, a codzienna praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie wyzwania

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat B. i gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Duże możliwości handlowe i rozwojowe – będziesz miał/a możliwość pracy w branży IT, sprzedaży nowoczesnego produktu jakim jest aplikacja VSoft Mobile Workforce dla szerokiego grona odbiorców,

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do wyboru przez Ciebie) oraz system premiowy

  • Elastyczny system pracy (praca zdalna/hybrydowa)

  • Benefity: opieka medyczna Luxmed, Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, eventy firmowe, paczki niespodzianki, miejsce parkingowe

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Wysoką niezależność i możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, konferencjach

  • VSoft to Ludzie! – gwarantujemy fantastyczną atmosferę w najlepszym zespole na świecie!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

VSoft S.A.

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej, ubezpieczeniowej i windykacyjnej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko International Key Account Manager do sprzedaży produktu jakim jest VSoft Mobile Workforce – narzędzie dedykowane do obsług wielu procesów biznesowych przez pracowników mobilnych (terenowych).

Przewiń do profilu firmy