Logo Pracuj.pl

International Key Account Manager z językiem francuskim

International Lease Group Sp. z o.o.O firmie

10 000–20 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż samochodów do obecnych klientów firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka francuskiego – praca z klientem francuskojęzycznym
  • Biegła znajomość języka polskiego lub angielskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Kreatywność i umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu
  • Stawianie sobie ambitnych celów

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 10000 – 20000 zł brutto/mies. (wynagrodzenie podstawowe + prowizja)
  • Rozwój poprzez możliwość budowania własnego zespołu
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów

International Key Account Manager z językiem francuskim, dolnośląskie