Oferta pracy

International Marketing Manager

No Fluff Jobs sp. z o.o.

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii komunikacji marki w Polsce i innych krajach Europy

  • Wielokanałowa promocja marki No Fluff Jobs, w tym promocja naszych produktów i usług

  • Prowadzenie działań PR w krajach, w których działamy

  • Samodzielne prowadzenie projektów marketingowych, w tym wielokanałowych kampanii marketingowych i eventów branżowych głównie na rynkach zagranicznych

  • Przygotowywanie briefów / specyfikacji projektów marketingowych

  • Wspomaganie akcji employer brandingowych

  • Nadzorowanie przygotowywania materiałów marketingowych i promocyjnych

  • Analiza skuteczności kanałów dotarcia do grup docelowych, optymalizacja działań w kanałach, poszukiwanie i wprowadzanie nowych kanałów

  • Bieżąca współpraca z działami produkt, design, ux, performance,PR

  • Pozyskiwanie partnerów biznesowych

  • Monitorowanie i analiza rynku

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych w Polsce i za granicą

  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów lub usług na rynki zagraniczne

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1

  • Doświadczenie w działaniach marketingowych w obszarze IT

  • Umiejętność planowania, egzekwowania, spinania i dociągania projektów do końca (często wielu równoległych)

  • Znajomość narzędzi pomiarowych (Brand24, SentiOne, Google Analytics, Google Data Studio) i umiejętność badania oczekiwań i potrzeb grup docelowych

  • Biznesowy mindset - kierowanie się business value, nie tylko tym co jest “fajne”

  • Doświadczenie w organizacji eventów

  • Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia - wyciągania wniosków bazując na danych

  • Samodzielność, pomysłowość, otwartość na “nowe”

  • Dostępność na spotkania F2F w biurze w zakresie 2-3 dni w miesiącu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produktach SaaS

  • Doświadczenie w budowaniu wielokanałowych lejków konwersji

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości 8 000 - 12 000 zł netto + VAT na umowie B2B

  • Empowerment i brak micromanagementu - będziesz mieć realny wpływ na kształtowanie naszego brandu

  • Zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę - cenimy sobie ludzi pomysłowych oraz dajemy pole do samodzielnego działania

  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Pracę zdalną z wizytami w naszym Gdyńskim biurze

  • A jeśli chcesz pracować stacjonarnie - mamy nowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymiliana (minuta spacerem od nas) z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

W No Fluff Jobs już od ponad 6 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji IT. Jesteśmy jedynym portalem z ogłoszeniami o pracę w Polsce, który wymaga publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Zależy nam na utrzymaniu unikalnej kultury organizacyjnej. Nasz ponad 70-osobowy zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy