Oferta pracy

International Marketplace Manager

DevireO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Menedżer

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Nasz Klient to e-commerce mający w swojej ofercie szerokie portfolio produktów z kategorii elektroniki użytkowej, prowadzący sprzedaż w kanałach B2C oraz B2B.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w kanale Marketplace, na rynkach międzynarodowych
  • Stworzenie strategii biznesowej oraz jej implementacja – określenie listy platform Marketplace do rozpoczęcia współpracy, nawiązanie partnerstwa, koordynacja formalności oraz integracji systemowej, rekomendacja w zakresie doboru portfolio produktów i pricingu
  • Operacyjne zarządzanie sprzedażą w kanale – współpraca z działami obsługi klienta, logistyki i finansów
  • Współpraca w zakresie optymalizacji doświadczeń klienta
  • Rekrutacja i rozwój zespołu
  • Marketing, digital visual merchandising oraz lokalizacja produktów
  • Odpowiedzialność za P&L

Twój profil:

  • 5-letnie doświadczenie w E-commerce na stanowisku sprzedażowym – preferowane doświadczenie po stronie retailera lub producenta w kategorii dóbr konsumenckich lub elektroniki
  • Doświadczenie w sprzedaży w Marketplace na rynkach międzynarodowych
  • Doskonale rozwinięte kompetencje z zakresu negocjacji, analiz i komunikacji
  • Doskonałe zrozumienie trendów w branży E-commerce
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do zespołu pasjonatów e-commerce
  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menedżerski
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy