Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

International Patient Coordinator z językiem angielskim

KCM CLINIC S.A.O firmie

  • Jelenia Góra, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzynarodowych konferencji i warsztatów nowoczesnej i małoinwazyjnej chirurgii transmitowanych na żywo. Centrum Medyczne oferuje kompleksowy i profesjonalny zakres usług medycznych z zachowaniem światowych standardów wyposażenia i obsługi pacjenta z kraju i z zagranicy.
Atrakcyjne położenie w malowniczym górskim klimacie Karkonoszy korzystnie wpływa na pobyt naszych pacjentów w regionie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

W związku z prężnym rozwojem na rynkach zagranicznych KCM Clinic S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Kluczowe zadania:

• doradztwo pacjenta zagranicznego, przejmowanie zapytań pacjentów, współpraca z kontrahentami i placówkami zagranicznymi KCM Clinic S.A.

• marketing zagraniczny

• dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość branży medycznej
• Doświadczenie w samodzielnej zadaniowej pracy oraz kierowaniu zespołem pracowników
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie,
• Logiczne i analityczne zdolności myślenia,
• Sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania,
• Bardzo dobra znajomość social media i marketingu internetowego,
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej znanej na rynku międzynarodowym klinice medycznej,
• Szkolenie wdrożeniowe i przyjazną atmosferę pracy,
• Pracę w międzynarodowym środowisku,
• Rozwój personalny na poziomie globalnym,
• Elastyczny czas pracy,
• Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Jeśli jesteś zainteresowany stabilnym rozwojowym zatrudnieniem w jednej z najbardziej prestiżowych międzynarodowych Klinik w Polsce wyślij swoje CV, chętnie skontaktujemy się z Tobą!

Ogłoszenie archiwalne