Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

International Recruiter

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa firm z branży IT/Engineering. Obecnie grupa firm zatrudnia w Niemczech ponad 2.600 informatyków i inżynierów, realizując projekty dla najbardziej prestiżowych podmiotów na rynku niemieckim.

    W związku z intensywną ekspansją firmy poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku:
    Miasto: Warszawa
    Region: mazowieckie
    nr ref.: IRC/01/DPM

    Opis stanowiska:

    • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym:
      • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na terenie całej Europy,
      • Tworzenie baz danych,
      • Komunikacja z kandydatami, organizacja rozmów kwalifikacyjnych w języku niemieckim lub angielskim,
      • Budowanie długotrwałych relacji z kandydatami,
    • Zarządzanie kanałami rekrutacyjnymi - strony i portale internetowe, portale społecznościowe, agencje rekrutacyjne,
    • Ścisła współpraca z oddziałami zagranicznymi firmy (bezpośredni kontakt).

    Oczekiwania:

    • Dobra znajomość języka niemieckiego i/lub j. angielskiego;
    • Doświadczenie w pracy rekrutacyjnej;
    • Samodzielność w działaniu i gotowość do realizacji postawionych celów;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, tj. komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji;

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w prężnym, rozwijającym się środowisku;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia (podstawa oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy);
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pakiet medyczny po okresie próbnym;
    • Szkolenia merytoryczne zarówno w Polsce jak i za granicą;
    • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku profesjonalistów oraz kontakt z kandydatami z całej Europy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Sun Sun

    Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.