Oferta pracy

International Sales Manager

HR Level UPO firmie

10 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Naszym Klientem jest firma o uznanej pozycji na rynku światowym w branży spożywczej. Nasz Klient to firma przyszłości, opiera się na trzech filarach: talent, time, technology.

Poszukujemy osób o rzeczywistym talencie sprzedażowym, mających doświadczenie i umiejętności biznesowe. To z czym przychodzimy przestaje być ważne, ważna jest przyszła wartość- future value.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie rozwijać sprzedaż międzynarodową, brać udział w tworzeniu wewnętrznych standardów i procesów firmy. International Sales Manager będzie wdrażać swoje pomysły i mieć możliwość samodzielnego prowadzenia projektów.

Miejsce pracy Warszawa/obecnie praca zdalna

Zadania:

  • generowanie sprzedaży na powierzonym rynku i powierzonej kategorii produktowej
  • bieżąca współpraca oraz pozyskiwanie nowych klientów/dostawców
  • aktywne monitorowanie rynków sprzedażowych
  • ścisła kontrola nad siecią dystrybucji oraz procesami finansowymi i logistycznymi
  • przygotowywanie ofert handlowych, kalkulacji cenowych i zyskowności
  • tworzenie i rozbudowa sieci sprzedaży
  • ścisła współpraca z innymi działami, w tymi logistyka, zakupy, NPD, finanse

Nasze oczekiwania;

  • doświadczenie w budowaniu dystrybucji konsumenckich produktów spożywczych na rynkach międzynarodowych
  • praktyczna i sprawdzona wiedza z zakresu dystrybucji, strategii cenowej, kalkulacji zysków, merchandisingu, marketingu, analizy SWOT FMCG
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
  • mile widziane doświadczenie w zakupie produktów spożywczych na rynkach międzynarodowych
  • gotowość do podróży międzynarodowych w razie potrzeby (min 30% czasu pracy), obecnie spotkanie online
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1)

Co oferujemy…😊?

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + progresywny system premiowy)
  • podstawa: 10 - 20 000 netto, w zależności od doświadczenia i rzeczywistych umiejętności
  • nowoczesny system premiowy oparty na 3 filarach: wynik finansowy, wartości i zachowania, strategia
  • pakiet świadczeń zdrowotnych i sportowych
  • dynamiczna i pełna wyzwań praca, możliwość stałego rozwoju
  • świetna kawa i widok z 28 piętra jednego z najbardziej atrakcyjnych budynków w Warszawie (obecnie praca zdalna)
  • przyjazna, pozytywna atmosfera w dynamicznej organizacji.
HR Level Up| ul. Złota 59| Warszawa
Executive Search | Assessment & Development Center | Mentoring | Ocena 360 Stopni

Ogłoszenie archiwalne