Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

International Sales Specialist

  • Wiązowna (pow. otwocki), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od 30 lat specjalizujemy się
    w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych oraz rynku lokalnym
    • nawiązywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
    • współpraca z działem operacyjnym w zakresie wdrożenia do obsługi pozyskanych klientów
    • prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
    • bieżące monitorowanie rynku i identyfikacja potencjalnych kontrahentów a także zmian i trendów dotyczących branży TSL
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie
    • doświadczenie na stanowisku operacyjnym związanym ze sprzedażą w branży TSL
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego
    • doskonałe zdolności interpersonalne
    • umiejętności negocjacyjne
    • skuteczne rozwijanie partnerskich relacji z klientami
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
    Mile widziane:
    • znajomość dodatkowych języków obcych np. francuskiego, włoskiego

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w biurze w Wiązownie lub pracy w biurze w Warszawie
    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • system motywacyjny (wynagrodzenie, premia, samochód służbowy)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom