Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

International Sourcing Consultant

EWL S.A.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych dla klientów zewnętrznych

  • Zarządzanie realizacją zamówień

  • Współpraca z klientem docelowym

  • Aktywny udział w rozmowach z Klientami i ustalaniu strategii rekrutacyjnej

  • Profesjonalna obsługa naszych Klientów, w tym wsparcie merytoryczne i consulting

  • Prowadzenie poszukiwań najlepszych Kandydatów z rynku (metodami search & selection, direct search, SM etc.)

  • Utrzymywanie kontaktu z kandydatami na wszystkich etapach rekrutacji

  • Budowanie, zarządzanie i efektywne wykorzystanie bazy kandydatów

  • Wprowadzanie danych kandydatów do wewnętrznego systemu ERP

  • Szukanie szybkich, efektywnych sposobów na dotarcie do kandydatów

  • Mierzenie skuteczności swoich działań i skalowanie rozwiązań

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w samodzielnej, efektywnej rekrutacji pracowników dla klienta zewnętrznego

  • Wiedza na temat narzędzi, trendów i metod pozyskiwania kandydatów

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny

  • Znajomość języka rosyjskiego/angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Dynamizm i nastawienie na efekty pracy

  • Proaktywność, samodzielność i silne umiejętności analityczne

Pracodawca oferuje

  • Aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym europejski rynek pracy

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy (liczy się wynik)

  • Świetną atmosferę pracy opartą na partnerskich relacjach

  • Atrakcyjne warunki finansowe (miesięczna pensja + premia rekrutacyjna)

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę z benefitami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

EWL S.A.

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków rozwijających się (Azja, Ameryka Południowa). Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich. Jesteśmy obecni w kilku krajach CEE i kontynuujemy nasz rozwój międzynarodowy.

Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Przewiń do profilu firmy