Internship - Consultant - Energy Transformation - Risk Advisory

Deloitte Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu ekspertów i uczestniczyć w realizowanych przez nas pracach jako pełnoprawni członkowie zespołów projektowych.

Z nami będziesz miał możliwość wzięcia udziału w projektach dotyczących:

• Analiz rynku energii i zasobów odnawialnych oraz kierunków ich rozwoju,

• Doradztwa technicznego w obszarze OZE,

• Doradztwa regulacyjnego i strategicznego dla kluczowych graczy na rynku energii,

• Wsparcia w realizacji fuzji i przejęć,

• Optymalizacji wyników w istniejących przedsiębiorstwach, poprzez projektowanie i wprowadzanie nowych lub poprzez restrukturyzację istniejących procesów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby, która: Ukończyła lub jest bliska ukończenia studiów (II stopnia) technicznych lub ekonomicznych (preferowany kierunek: energetyka)

  • Obserwuje trendy i regulacje w obszarze OZE

  • Specjalizuje lub chce specjalizować się m.in. w zagadnieniach dotyczących energetyki odnawialnej, w tym technologii wodorowych i magazynowania energii

  • Jest dyspozycyjna co najmniej 30 godzin w tygodniu

  • Posiada praktyczną znajomość języka angielskiego

  • Posiada zaawansowaną znajomość pakietu MS Office (głównie Excel, Word, Power Point), w tym umiejętność posługiwania się VBA

  • Jest samodzielna i potrafi efektywnie organizować własną pracę

  • Posiada umiejętności analitycznego myślenia, dba o szczegóły i stosuje ustrukturyzowane podejście do rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie zdobyte w spółkach z sektora energetycznego lub oil & gas

  • Doświadczenie w projektach lub organizacjach studenckich

To oferujemy

  • Pracę w elastycznym zadaniowym wymiarze czasowym

  • Realizację ambitnych projektów doradczych dla klientów z różnych sektorów gospodarki

  • Pracę w dynamicznym środowisku wspierającym rozwój kompetencji zawodowych

  • Możliwość otrzymania oferty pracy stałej

  • Możliwość szybkiego zdobycia praktycznej wiedzy i umiejętności

  • Możliwość współpracy z ekspertami i nawiązania wartościowych relacji zawodowych

  • Miłą atmosferę pracy

O zespole

Grupa Energy & Resources | Energy Transformation specjalizuje się w zagadnieniach związanych z rynkiem energii elektrycznej, w tym wytwarzaniem energii z konwencjonalnych i odnawialnych źródeł energii, zarządzaniem gospodarką paliwową i magazynowaniem energii. Nasze doświadczenie poparte jest blisko 20-letnią praktyką zdobytą podczas licznych projektów realizowanych dla przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą. Zespół był zaangażowany w projekty obejmujące wszystkie elementy w łańcuchu wartości, w tym budowę OZE, wytwarzanie, dystrybucję, obrót i sprzedaż energii elektrycznej.

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Przewiń do profilu firmy