Oferta pracy

Internship in Business Strategy (CN)

Accenture Capability Network

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie członków zespołu oraz Klientów w gromadzeniu oraz analizie danych

  • Przeprowadzanie analiz i badań dotyczących problemów bezpośrednio wpływających na optymalizację wyników Klienta

  • Analiza trendów technologicznych i ich wpływ na kształtowanie strategii rozwoju Klienta

  • Wykonywanie analiz finansowych oraz opracowywanie modeli finansowych

Nasze wymagania

  • Status studenta- preferowani studenci III lub IV roku kierunków: ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość, metody ilościowe w ekonomii i systemy informatyczne itp.

  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Dostępność: minimum 30 godzin tygodniowo

  • Chęć nauki i rozwoju

  • Wcześniejszy staż / projekt / inne doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ofertę płatnych praktyk w ramach mowy zlecenia (status studenta jest obowiązkowy)

  • Atrakcyjny pakiet finansowy z dużą szansą, że po zakończeniu stażu zaproponujemy Ci ofertę pracy w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Możliwość współpracy z globalnymi klientami z listy Fortune 500

  • Możliwość zdobycia bardzo pożądanych umiejętności w dynamicznym, profesjonalnym i międzykulturowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • korporacyjna karta kredytowa

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Online application

2

Phone interview

3

Online tests (optional step)

4

Technical skills check (optional step)

5

Interview with your future Team Leader

6

Welcome to Accenture!

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Ponad 293 tys. pracowników Accenture świadczy usługi swoim klientom z ponad 120 krajów świata. Łącząc niezrównane doświadczenie, doskonałą znajomość wszystkich branż i funkcji biznesowych oraz rozległą wiedzę z badań nad najlepszymi firmami na całym świecie, Accenture współpracuje ze swoimi klientami, aby pomóc im stać się wysokoefektywnym przedsiębiorstwem lub organizacją rządową. Strona internetowa firmy to accenture.com.

Przewiń do profilu firmy