Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Introligator/ Pracownik Produkcji (Drukarnia Wielkoformatowa)

Studio KolorO firmie

Studio Kolor

47

Rudna Mała (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn typu: oczkarka do banerów / zgrzewarki do banerów / kalander do wygrzewania tekstyliów / obsługa plotera tnąco-frezującego (opcjonalnie)

  • Wycinanie banerów

  • Konfekcjonowanie produktów

  • Pakowanie gotowego produktu na wysyłkę

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi maszyn

  • Zdolności manualno-techniczne

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pełnoetatowe zatrudnienie

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zajmujemy się komunikacją wizualną, a w szczególności cyfrowym drukiem wielkoformatowym i projektowaniem graficznym. Posiadamy odpowiednie kompetencje, zasoby i doświadczenie, aby realizować nawet największe i najbardziej skomplikowane zamówienia. Zapraszamy- dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy