Oferta pracy

Inventory Manager

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad właściwym poziomem wypełnienia magazynu i lokalizacji poszczególnych produktów celem realizacji kontraktowych wskaźników;

  • Przeprowadzanie, zarządzanie, wykonywanie oraz nadzór zleconych korekt stanów magazynowych;

  • Przeprowadzanie, zarządzanie, wykonywanie oraz nadzór  nad inwentaryzacją cykliczną;

  • Regularna komunikacja z klientem;

  • Przygotowanie bieżących raportów/prezentacji dot. prowadzonych prac  oraz ad hoc;

  • Obsługa procesu reklamacyjnego i dbałość o jakość procesów;

  • Obsługa systemu komputerowego- zgodnie z procedurami operacyjnymi i jakościowymi w zakresie kontroli stanów magazynowych;

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników między innymi poprzez planowanie/ organizowanie pracy, delegowanie zadań, wyznaczanie celów, monitorowanie pracy, ocenę wyników pracy;

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji, organizowanie i prowadzenie spotkań dla zespołu.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w zakresie (Leadership i inwentaryzacja), min 5 lat doświadczenia w środowisku logistycznym;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1;B2);

  • Bardzo dobra znajomość MS OFFICE (w szczególności EXCEL);

  • Znajomość systemu WMS;

  • Skrupulatność i dokładność w zakresie podejścia do tematów: jakość, analiza danych;

  • Ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Pracę z profesjonalistami pełnymi pasji i chętnymi do dzielenia się wiedzą;

  • Przyjazne miejsce pracy;

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego;

  • Opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie karty sportowej;

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;

  • Wczasy pod gruszą;

  • Bony świąteczne;

  • Dofinansowanie do posiłków;

  • Udział w wydarzeniach wspierających lokalną społeczność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji – analiza i selekcja CV

2

Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

3

Zaproszenie na II rozmowę kwalifikacyjną

4

Informacja zwrotna

DHL Supply Chain to jedna z jednostek biznesowych DHL, w ramach której oferujemy naszym Klientom odpowiednio dostosowane logistyczne i przemysłowe rozwiązania z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, magazynowania, dystrybucji oraz usług tworzących wartość dodaną.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inventory Manager

Przewiń do profilu firmy