Oferta pracy

Investment Analyst

TDJ Sp. z o.o.O firmie

  • Twarda 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TDJ Sp. z o.o.

Twarda 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wyników finansowych i operacyjnych spółek portfelowych,

  • Wspieranie zespołu w realizacji strategicznych projektów spółek portfelowych,

  • Przeprowadzanie analiz rynkowych,

  • Udział w procesach M&A,

  • Samodzielne prowadzenie wybranych projektów,

  • Współpraca z zarządami spółek portfelowych,

  • Analiza prognoz finansowych i przeprowadzanie wycen potencjalnych inwestycji,

  • Tworzenie narzędzi wspierających dla zespołu inwestycyjnego,

  • Udział w innych strategicznych projektach TDJ Equity.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne/finansowe lub techniczne (mile widziane posiadanie licencji/udział w programie: DI, CFA, MPW itp..)),

  • Doświadczenie (2-3 lata) w obszarach: PE/VC, konsultingu strategicznym, M&A, controllingu,

  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym, analizie sprawozdań finansowych, analizie rynkowej,

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i Power Point,

  • Samodzielność i decyzyjność,

  • Pasja oraz działanie zgodne z Wartościami TDJ,

  • Biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim.

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych prywatnych firm w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania,

  • Udział w strategicznych projektach TDJ Equity,

  • System premiowy,

  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów rozwojowych dedykowanych dzieciom pracowników.

W TDJ Equity inwestujemy w dojrzałe spółki, posiadające perspektywy wzrostu i zdolność do generowania stabilnych przepływów pieniężnych, w których dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu możemy wygenerować wartość dodaną. Nasze spółki portfelowe to: Famur, PGO, Zamet, FPM, NiUW i teamtechnik. Inwestujemy w spółki z nowych dla nas sektorów (automatyzacja, kosmetyki, opakowania, recycling, suplementy, systemy zabezpieczeń i aparatura kontrolno-pomiariowa, żywność i napoje, OZE) lub rozwiązania dla takich spółek z zakresu technologii, maszyn i IT.

Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation.

EQUITY - VENTURE - ESTATE - FINANCE - FOUNDATION

Przewiń do profilu firmy