Oferta pracy

Investment Manager

Antal Finance & Accountancy O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dla naszego Klienta, dużego funduszu inwestycyjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko

Numer ref.: /76/08/2020/JJ

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Planowanie inwestycyjne mające na celu rozwój i rozbudowę obecnego portfela
  • Budowanie strategii M&A dla wszystkich spółek w portfelu
  • analiza rynku i ocena ryzyka prowadzonych inwestycji
  • sprawne przygotowywanie i przeprowadzanie fuzji i przejęć (od negocjacji po zamknięcie procesu)
  • Kontakt z doradcami i ekspertami branżowymi oraz koordynowanie ich prac
  • budowanie modeli finansowych i ich analiza
  • przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej dla inwestorów, aktywne uczestniczenie w spotkaniach
  • Tworzenie prezentacji z wnioskami dla zarządu

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w samodzielnym przeprowadzeniu procesu przejęcia lub fuzji od początku do końca (bankowość investycyjna, consulting)
  • Wykształcenie wyższe finansowe
  • Znajomność narzędzi Bussiness Intelligence (np. Excell, VBA)
  • Komunikatywny język angielski
  • umiejętność zarządzania kilkoma projektami jednocześnie
  • umiejętność planowania i organizowania pracy pod presją czasu
  • umiejętności negocjacyjne
  • myślenie strategiczne,niezależność i zwracanie uwagi na szczegóły
  • Biegłość w obsłudze danych rynkowych (np. Bloomberg, FactSet, Mergermarket).
  • Certyfikacja ACCA / CFA / MBA będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym stanowisku
  • strategiczne stanowisko i realny wpływ na rozwój grupy
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy