Oferta pracy

Investment Professional

Wyser Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Enterprise Investors jest najstarszą oraz jedną z największych firm private equity w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w wykupach spółek średniej wielkości oraz finansowaniu rozwoju dynamicznie rosnących przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Fundusz swoją działalność prowadzi od 1990 roku.
Investment ProfessionalNumer ref.: 649

Osoba na stanowisku Analityka (Investment Professional) uczestniczyć będzie w realizowanych przez fundusz projektach inwestycyjnych, wspierając procesy transakcyjne na wszystkich etapach. Ścieżka kariery przyjęta przez Enterprise Investors pozwala na awans ze stanowiska analityka na pozycję dyrektora inwestycyjnego, a następnie na ścieżkę partnerską.

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie analiz finansowych i biznesowych
  • Tworzenie modeli finansowych oraz wycen
  • Nadzór nad inwestycją z ramienia Rady Nadzorczej
  • Portfolio monitoring, udział w procesach value creation
  • Sourcing projektów inwestycyjnych
  • Reprezentowanie funduszu na spotkaniach biznesowych
  • Realizacja przyjętej strategii inwestycyjnej
  • Udział w procesach wyjścia z inwestycji

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne)
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego w finansach, consultingu lub bankowości
  • Preferowane doświadczenie zawodowe w obszarach: DD, M&A, Corporate Finance
  • Biegła wiedza w zakresie finansów przedsiębiorstw
  • Wysokie kompetencje w obszarze modelowania i wycen
  • Umiejętności analityczne
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy i realizacji zadań pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracach realizowanych przez zespoły projektowe

OFERUJEMY:

  • Pracę w renomowanej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Premiowy system wynagrodzenia
  • Benefity pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne