Oferta pracy

Investment Project Manager

PREMIUM LEASE & FINANCEO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z planowanymi oraz prowadzonymi projektami inwestycyjnymi w branży nieruchomości poszukujemy ambitnej osoby na stanowisku

Zakres obowiązków:

Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektów inwestycyjnych dotyczących nieruchomości, w tym organizowanie prac projektowych, opracowywanie oraz nadzór realizacji harmonogramu i budżetu.

  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy osób i podmiotów zaangażowanych w projekt, w szczególności wykonawców zewnętrznych;
  • Nadzór nad budżetem projektu (wycena i zestawienie kosztów planowanych do przeprowadzenia inwestycji, kontrola bieżąca budżetów);
  • Koordynowanie przetargów na wybór wykonawców, negocjowanie warunków współpracy;
  • Koordynowanie prac projektowych i budowlanych;
  • Uczestniczenie w spotkania i naradach reprezentując inwestora przed wykonawcami i organami publicznymi;
  • Wsparcie i doradztwo w zakresie wszelkich wymagań prawno-administracyjnych;
  • Raportowanie inwestorowi statusu projektu;
  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji projektu inwestycyjnego;
  • Końcowe rozliczenie projektu inwestycyjnego.

Przygotowywanie podsumowania dla analiz finansowych, raportów, projekcji i rekomendacji dla planowanych inwestycji.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane na kierunku budownictwo lub pokrewnym);
  • Doświadczenie: 1-3 lata na podobnym stanowisku tj. samodzielne kierowanie projektami, doświadczenie w kontaktach z organami administracji oraz we współpracy z wykonawcami;
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej (uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem);
  • Umiejętność analizy danych finansowych projektu i optymalizacji kosztów prowadzonego projektu;
  • Samodzielność, sprawna organizacja własnej pracy, dyspozycyjność, rozwinięte zdolności negocjacyjne, umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samodzielność w działaniu;
  • Pracę nad ciekawymi projektami budowlanymi branży medycznej i nie tylko;
  • Stabilne zatrudnienie, forma zatrudnienia do uzgodnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy