Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inwentaryzator zbiorów i wystaw czasowych

Zachęta - Narodowa Galeria SztukiO firmie

3 500 brutto / mies.

Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki

plac Stanisława Małachowskiego 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie obiektów ze zbiorów własnych i użyczonych.

  • Prowadzenie ksiąg inwentarzowych zbiorów własnych.

  • Prowadzenie i aktualizowanie elektronicznej bazy danych w zakresie ewidencji obiektów ze zbiorów własnych i użyczonych.

  • Sporządzanie umów oraz protokołów zdawczo-odbiorczych zbiorów własnych oraz prowadzenie ich rejestrów.

  • Nadzór nad ruchem obiektów ze zbiorów własnych i użyczonych.

  • Nadzór nad pozyskiwaniem dokumentacji konserwatorskiej zbiorów użyczonych.

  • Współpraca z konserwatorami zewnętrznymi.

  • Okazjonalny udział w transportach zbiorów własnych i użyczonych w roli kuriera.

Nasze wymagania

  • Znajomość procedur i niezbędnych dokumentów związanych z ruchem obiektów i ich nabywaniem.

  • Znajomość procedur związanych z ewidencją i inwentaryzacją zbiorów.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość podstawowych narzędzi informatycznych w pracy biurowej.

  • Doświadczenie w pracy z kolekcją lub w dziale inwentaryzatora.

  • Wykształcenie wyższe: studia humanistyczne (preferowana historia sztuki, historia, kulturoznawstwo, muzeologia).

  • Znajomość zagadnień związanych ze sztuką współczesną.

Mile widziane

  • znajomość elektronicznych systemów / programów inwentaryzacyjnych.

  • doświadczenie w pracy z artystami i obiektami sztuki współczesnej.

  • wiedza i doświadczenie związane z profilaktyką i praktyką konserwatorską.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w Dziale zbiorów i inwentarzy Zachęty w wymiarze ¾ etatu (30 godzin tygodniowo).

  • Możliwość rozwoju kompetencji i umiejętności w obszarze pracy z dziełami sztuki współczesnej.

  • Dużą autonomię w realizacji powierzonych obowiązków.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, wypoczynku.

  • Wynagrodzenie: 3500 brutto.