Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inż. ds. nowych produktów / Lider projektu

Solvera Gawel Tehnology S.AO firmie

  • Łąka (pow. rzeszowski)

    Łąka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza wykonalności produkcji elementów złącznych wraz z obliczaniem technicznego kosztu wytworzenia

  • projektowanie procesu technologicznego

  • przeprowadzanie testów montażowych i funkcjonalnych

  • rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych i technologicznych w ww. obszarze produkcji

  • koordynowanie działań związanych z nowymi projektami i uruchomieniami

  • harmonogramowanie prac zespołu wdrożeniowego i nadzorowanie jego prac, raportowanie postępów prac nad projektem

  • kontakt z klientem w kwestiach technicznych i montażowych, współpraca w zakresie rozwiązywania problemów

  • uzupełnianie dokumentacji klientów branży motoryzacyjnej z zakresu procesów produkcyjnych

  • współpraca z zespołem projektowym w kwestii nadzoru nad produkcją i udziału w rozwiązywaniu problemów wewnętrznych i reklamacji od klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji lub inżynieria materiałowa)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu metaloznawstwa i plastycznej przeróbki metali

  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania jakością

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów i znajomość zagadnień planowania jakości wyrobu (APQP) oraz wymagań przemysłu motoryzacyjnego (FMEA, PPAP)

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i otwartość na nowe wyzwania, dyspozycyjność

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość rysunku technicznego

  • prawo jazdy kat.B

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • motywacyjne wynagrodzenie

  • pakiet dodatkowych ubezpieczeń

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy