Ta oferta pracy jest nieaktualna od 289 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier 2 Linii Wsparcia Produktu IT z językiem angielskim

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-01-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Diebold Nixdorf is one of the world’s leaders in delivering payment technology and services for banks and trading companies. Diebold Nixdorf employs around 25 000 people in over 130 countries. Our installed devices amount to over 2 million ATMs and cash systems in 25 languages.

    Diebold Nixdorf has been present in Poland since 1990 with head office in Warsaw as well as regional services in Krakow, Katowice, Wroclaw and Szczecin.

    Currently we are looking for candidates to our Global Center (GC) for a position of:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • udzielanie zdalnego wsparcia technicznego oraz pomocy merytorycznej w zakresie systemów IT obsługiwanych przez Diebold Nixdorf,
    • zapewnienie prawidłowej pracy systemów informatycznych, oprogramowania, sprzętu oraz sieci teleinformatycznej,
    • rozwiązywanie incydentów w oparciu o analizę logów systemowych i aplikacyjnych oraz innych dostępnych danych,
    • procesowanie incydentów w oparciu o SLA i OLA,
    • współpraca z 3 linią wsparcia, developerami i architektami aplikacji przy rozwiązywaniu globalnych incydentów.

    Wymagania:

    • doświadczenie we wsparciu systemów informatycznych,
    • doświadczenie w pracy z systemami ticketowymi,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • samodzielność w ramach powierzonych obowiązków,
    • zaangażowanie,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

    Mile widziane będą:

    • znajomość języków SQL i T-SQL,
    • znajomość C++ lub Delphi.
    Nasze benefity:
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych jest Diebold Nixdorf BPO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-226, Popularna 82 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.