Oferta pracy

Inżynier 2 Linii Wsparcia

Atos Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Realizujemy projekt dostarczania usług IT dla międzynarodowego klienta obecnego w 90 krajach.

Jednym z elementów projektu jest dostarczanie usług wsparcia IT dla użytkowników końcowych w siedzibie klienta oraz zdalnie w wielu lokalizacjach.

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z oprogramowaniem i sprzętem u użytkowników końcowych.

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz aplikacji systemowych.

  • Współpraca z innymi zespołami kompetencyjnymi.

  • Dotrzymywanie czasów SLA i zarządzanie zgłoszeniami zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows.

  • Podstawowa znajomość koncepcji sieci (TCP / IP).

  • Znajomość obsługi urządzeń mobilnych smartfon / tablet.

  • Doświadczenie w obsłudze urządzeń drukujących i skanujących.

  • Znajomość obsługi urządzeń do wideokonferencji.

  • Mile widziane doświadczenie we wsparciu technicznym użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów związanych z użytkowaniem sprzętu komputerowego i aplikacji.

  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta.

  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętność pracy w grupie.

  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Sitecore CMS

Podział czasu pracy
50%

rozwój produktu

50%

utrzymanie

To oferujemy

  • Kontakt z najnowszymi technologiami.

  • Szkolenia, Certyfikacje (np. ITIL, Microsoft).

  • Możliwość doskonalenia nauki języków obcych.

  • Dostęp do międzynarodowej platformy e-learningowej.

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.

  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie wyjątkowych dni

  • vouchery, niespodzianki i upominki

  • dofinansowanie pasji