Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier AKPiA – Elektryk Automatyk

Rockfin Sp. z o.o.O firmie

  • Pałacowa 9, 83-330, Polska
    Małkowo (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rockfin Sp. z o.o.

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Przez 29 lat z powodzeniem, Rockfin podejmował wyzwania stawiane przez wiodących Klientów, podczas których udało nam się zbudować zespół doświadczonych inżynierów.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami tj. Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Małkowo k/Żukowa, woj. pomorskie

Opis stanowiska:

  • Projektowanie systemów kontrolno-pomiarowych maszyn do przemysłu energetycznego, Oil&Gas
  • Weryfikacja poprawności doboru urządzeń pomiarowych w kontekście wymagań projektowych
  • Wytyczanie tras kablowych dla projektowanych instalacji
  • Opracowywanie dokumentacji na potrzeby procesu kontroli jakości
  • Współpraca z kierownikiem projektu, z działem produkcji, zakupów i jakości
  • Udział w uruchomieniach urządzeń w zakładzie produkcyjnym
  • Udział w procesie rozwoju produktu i składania ofert
  • Projektowanie z wykorzystaniem oprogramowania Eplan, MS Office, AutoCAD 2D
  • Udział w naradach technicznych, telekonferencjach
  • Możliwe wyjazdy krajowe i zagraniczne odnośnie prowadzenia uzgodnień z klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku elektrotechnika, automatyka, energetyka lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość symboli schematów hydraulicznych
  • Ogólna znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych (przetworniki, presostaty, regulatory

Mile widziane:

  • Doświadczenie w doborze urządzeń do strefy zagrożonej wybuchem (ATEX)
  • Znajomość standardów NFPA, NEC
  • Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP)

Oferujemy:

  • Interesującą i wymagającą pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Szkolenia, możliwość uczenia się i wymiany doświadczeń w projektach dla największych światowych Klientów
  • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport, studiów i nauki języka obcego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System Home Office

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne