Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier AKPiA - Elektryk Automatyk

Rockfin Sp. z o.o.

Pałacowa 9

Małkowo (pow. kartuski)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów kontrolno-pomiarowych maszyn do przemysłu energetycznego, Oil&Gas

  • Weryfikacja poprawności doboru urządzeń pomiarowych w kontekście wymagań projektowych

  • Wytyczanie tras kablowych dla projektowanych instalacji

  • Opracowanie dokumentacji na potrzeby procesu kontroli jakości

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, z Działem Produkcji, Zakupów i Jakości

  • Udział w uruchomieniach w zakładzie produkcyjnym

  • Udział w procesie rozwoju produktu i składania ofert

  • Projektowanie z wykorzystaniem oprogramowania Eplan, MS Office, AutoCAD 2D

  • Udział w naradach technicznych, telekonferencjach

  • Możliwe wyjazdy krajowe i zagraniczne odnośnie prowadzenia uzgodnień z klientem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Elektrotechnika, Automatyka, Energetyka lub pokrewne

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość symboli schematów hydraulicznych

  • Ogólna znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych (przetworniki, presostaty, regulatory)

Mile widziane

  • Doświadczenie w doborze urządzeń do strefy zagrożonej wybuchem (ATEX)

  • Znajomość standardów NFPA, NEC

  • Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

  • Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Nieoprocentowane pożyczki z ZFŚS

  • System Home Office

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Przewiń do profilu firmy