Oferta pracy

Inżynier ds. analiz wytrzymałościowych (MES/FEA)

BWI Poland Technologies

Kapitana Mieczysława Medweckiego 2

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz wytrzymałościowych w oparciu o Metodę Elementów Skończonych (MES/FEA) i metody analityczne

  • analiza i interpretacja wyników obliczeń

  • dokumentowanie wyników analiz w postaci raportów

  • prezentacja wyników analiz w trakcie przeglądów technicznych

  • właściwa i terminowa realizacja zadań

  • systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów i konstrukcji

  • znajomość podstaw obliczeń wytrzymałościowych z wykorzystaniem MES

  • znajomość jednego z pakietów MES (CAE) - Abaqus, Ansys, HyperWorks, Nastran, Marc, Simcenter itp.

  • wysoki poziom umiejętności analitycznych

  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

  • podstawowa umiejętność programowania (Python, C/C++, Java itp.)

  • wiedza z mechaniki płynów oraz znajomość programów obliczeniowych CFD

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dodatkowy urlop okolicznościowy oraz stażowy

  • Opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny

  • Różnorodny pakiet socjalny (Multisport, bony świąteczne)

  • Wsparcie pracowników w trudnych sytuacjach życiowych (możliwość uzyskania pożyczki pracowniczej na korzystnych warunkach)

  • Przyjazna atmosfera pracy (najwyżej oceniany wskaźnik w wew. wynikach badań satysfakcji pracowników)

  • Dostęp do najnowszych technologii branży automotive

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

BWI Group projektuje i wytwarza oryginalne części zawieszeń samochodowych dla czołowych producentów aut na całym świecie. W Polsce firma posiada dwa oddziały: Centrum Techniczne w Balicach, będące nowoczesnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym zatrudniającym ponad 400 osób oraz fabrykę amortyzatorów w Krośnie, największy zakład produkcyjny BWI, który zatrudnia ponad 1500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy