Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier analiz czasowych i kalkulacji

WeWire Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ciepłownicza 8

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kalkulacji produkcyjnych dla nowych lub kwotowanych produktów i projektów

  • Przygotowywanie analiz, kalkulacji i norm czasowych procesów produkcyjnych wraz z potencjałem do usprawnień

  • Utrzymywanie aktualnych danych czasowych w marszrutach systemu SAP oraz w Katalogu czasów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość procesów produkcyjnych

  • orientacja w zakresie metod obliczania norm i kalkulacji produktu

  • doświadczenie w kalkulacji produktu

  • znajomość metod pomiaru i normowania czasu pracy

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • bardzo dobra znajomość komputera, MS Office

  • mile widziana znajomość SAP

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilną pracę w nowoczesnej fabryce oraz w doświadczonym zespole

  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WeWire w Polsce

Grupa Coroplast zaczęła pisać pierwszy rozdział swojej historii sukcesu w Polsce wraz z założeniem fabryki w Dylakach w 1994 roku. W międzyczasie, w dwóch różnych lokalizacjach świadczymy produkcję dla jednostek biznesowych Grupy Coroplast – Coroflex i WeWire.

Przewiń do profilu firmy