Oferta pracy

Inżynier Analizy Baterii

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Daimlera 5, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Daimlera 5

Jawor

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie audytu produktu baterii i analiza niezgodnych baterii w celu znalezienia przyczyny błędu.

  • Koordynacja rozbudowy nowego obszaru analizy baterii wraz z zaangażowanymi partnerami biznesowymi.

  • Analiza przyczyn źródłowych i definiowanie środków zaradczych w celu uniknięcia awarii.

  • Codzienny udział w spotkaniach produkcyjnych oraz raportujących.

  • Przekazywanie informacji o problemach jakościowych poszczególnym działom.

  • Tworzenie i wdrażanie nowych koncepcji oraz procesów analizy baterii.

  • Współpraca z innymi działami analizy baterii w różnych lokalizacjach w Daimler AG w celu wymiany doświadczeń.

  • Realizacja celów i zapewnienie standardów jakości. Przestrzeganie zgodności z wytycznymi i innymi przepisami czy normami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek z zapleczem elektrycznym/elektrotechnicznym/elektronicznym/mechatronicznym.

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym.

  • Znajomość zagadnień związanych z jakością będzie atutem.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość języka niemieckiego będzie atutem.

  • Kompetencje: podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów; umiejętność planowania, organizowania i określania priorytetów pracy w zakresie analizowania danych ilościowych, tworzenia i edytowania pisemnych sprawozdań; zdolność do interpretowania rysunków produktów (wymiarowych, geometrycznych i tolerancyjnych) oraz standardów technicznych; proaktywność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • pakiet relokacyjny