Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Aplikacji

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logo fotografia

    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 50 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

    miejsce pracy: Gliwice

    Oferujemy

    • dostosowane do stażu pracy wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną
    • unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji w ramach platformy kafeteryjnej
    • praca w międzynarodowych projektach
    • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • dodatkowe dwa dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)

    Poszukiwane kompetencje

    • praktyczna znajomość systemów Microsoft
    • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku
    • komunikatywność

    Zakres obowiązków

    • prace utrzymaniowe dla aplikacji biznesowych - w tym administracja, konfiguracja, nadawanie uprawnień
    • koordynacja i/lub realizacja prac instalacyjnych
    • koordynacja prac zewnętrznych dostawców
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
    • współpraca z zespołem HelpDesk oraz działem infrastruktury przy rozwiązywaniu nadsyłanych zleceń
    • codzienny kontakt z klientem wewnętrznym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    nagrody