Ta oferta pracy jest nieaktualna od 212 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Aplikacji Scada/sieci Lan

  • Świebodzice, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inżynier Aplikacji SCADA/sieci LAN
    Miejsce pracy: Świebodzice

    Schneider Electric, jako globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, zmienia oblicze przemysłu i miast oraz wzbogaca ludzkie życie. Dzięki naszym technologiom zrównoważony dostęp do energii jest możliwy dla każdego, w każdym miejscu i w każdym momencie. W Schneider Electric nazywamy to Life is On.

    Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom – obejrzyj FILM i przekonaj się o tym na własne oczy!

    Do naszej fabryki w Świebodzicach poszukujemy Inżyniera Aplikacji SCADA/ sieci LAN

    Główne zadania:

    • Konfiguracja systemu DCS rodziny PACIS w oparciu o standardowe narzędzia Schneider Electric oraz dokumentację projektową.
    • Testowanie i uruchamianie systemów produkcji SE w Zakładzie i na obiektach klienta
    • Testowanie komunikacji między urządzeniami  w oparciu o standardy: IEC 60870-5-101, -103, -104 DNP3.0 oraz  standard IEC 61850
    Wymagania:
    • Wykształcenie techniczne, kierunek elektronika, automatyka, elektrotechnika (również studenci ostatniego roku studiów I i II stopnia)
    • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny sieci LAN, protokołów komunikacyjnych, systemów SCSDA,
    • Gotowość do częstych zagranicznych podróży służbowych oraz pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
    • Gotowość do pogłębiania i zdobywania nowych kompetencji technicznych
    • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy
    Oferujemy:
    • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania zadań projektowych
    • Interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
    • Pracę w dynamicznym zespole
    • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta multisport)