Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Aplikacyjny - Application Engineer - Dział Odbioru Technologii

SCHWÄBISCHE WERKZEUGMASCHINEN POLSKA Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenia technologii i wsparcie klientów, w szczególności:

  • Programowanie i wdrażanie procesów obróbczych na obrabiarkach CNC (technologii) zgodnie z terminami projektów.

  • Optymalizacja technologii w celu osiągniecia założeń projektowych.

  • Identyfikacja i ocena ryzyk w procesach obróbczych oraz przeciwdziałanie im za pomocą rozwiązań / strategii działania.

  • Testy i odbiory technologii w centrali firmy SW w Niemczech oraz w siedzibie klienta.

  • Współpraca z innymi działami firmy w SW Polska i SW Niemcy we wdrożeniach technologii (sprzedaż, serwis, technologia, logistyka, księgowość, marketing).

  • Współpraca z klientami w dziedzinie wdrożonych i planowanych technologii.

  • Raportowanie i prezentowanie postępów wdrożeń technologii.

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego, zgodnie z opisem stanowiska.

  • Proponowanie usprawnień oraz nowych rozwiązań w dziale i organizacji.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy SW.

Nasze wymagania

  • Wymagane umiejętności:

  • komunikatywność w mowie i piśmie,

  • niezależny i sumienny styl pracy,

  • orientacja na rozwiązania,

  • umiejętność pracy pod presją czasową,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • aktywna znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie (dodatkowy atut: język niemiecki),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność programowania i optymalizacji procesów obróbki CNC,

  • umiejętność pracy na komputerze, znajomość MS Office oraz programów CAD,

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Wymagane doświadczenie:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (mechanika, mechatronika, budowa maszyn, itp.),

  • minimum 3-letnie doświadczenie we wdrożeniach i optymalizacji technologii,

  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej (obróbka CNC, technologia, itp.),

  • znajomość systemów sterowania maszyn Siemens (dodatkowy atut: Bosch, Fanuc),

  • doświadczenie w pracy z klientami.

  • Dodatkowo:

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (Europa i poza Europę).

To oferujemy

  • pracę w wiodącej w branży technologicznej firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i odpowiednie narzędzia pracy,

  • uczestnictwo w rozwoju firmy w Polsce.

O nas

Firma Schwäbische Werkzeugmaschinen Polska Sp. z o.o., wiodący dostawca technologii i rozwiązań produkcyjnych, poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: Inżynier Aplikacyjny / Application Engineer (Dział Odbioru Technologii)

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.